Spacery z obrożą elektryczną

Obroże do tresury Zostaw komentarz

Spędzanie z psem czasu na świeżym powietrzu – oczywiście, przy ładnej pogodzie – to niesamowita przyjemność. Pies jest zwierzęciem, które każdego dnia potrzebuje sporo ruchu, wiec jeśli pogoda jest sprzyjająca, trzeba jak najbardziej z tego korzystać.

Nie tylko psu wyjdzie to na zdrowie, ale jego właścicielowi również. Można dla przykładu pojechać z psem do lasu – dla zwierzaka to wymarzone miejsce, aby porządnie się wybiegał. Tutaj jednak istnieje ryzyko, że pies rozochoci się na dobre i oddali się zbyt daleko. Dlatego też specjalna obroża treningowa będzie przy okazji takowej wyprawy jak najbardziej wskazanym zakupem, chociaż najlepiej będzie psa do niej przyzwyczaić już w domu. Nowoczesna obroża – aby być skuteczną – powinna mieć odpowiednio duży zasięg, na którym można z nią pracować.

Trzeba również zwrócić uwagę na to czy jest wyposażona w systemy lokalizacji zwierzęcia oraz przywoływania. Dzięki takiemu rozwiązaniu pies będzie mógł zażyć swobody, natomiast właściciel będzie spokojny o to, że jego pupilowi nic się nie stanie.Zostaw komentarz

WordPress - Hosting: Twój hosting - Skórka: N.Design Studio - Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się