Zabawki Premier zarówno bawią jak i uczą

Psy Zostaw komentarz

Powiadają, że pan upodabnia się zawsze do swojego psa – ot, przykładowo serialowy Mccabe i jego własny Buldog z kultowego serialu „Gliniarz i Prokurator”, albo jego przeciwieństwo, z równie kultowego, polskiego serialu Szarik i Janek Kos z „Czterech Pancernych i psa”. Obu panów i oba psy różni wiele, ale w obydwu przypadkach łączy ich miłość do psa. To przejawia się karmieniem pupila, dbałością o jego zdrowie psychiczne i fizyczne, ale też zabawą. Dla prawdziwych i serialowych psów idealne w tej mierze są serie zabawek firmy Premier. Dlaczego akurat Premier – odpowiedź jest aż nadto oczywista!

Premier - zabawki dla mądrych psówPremier bowiem tworzy zabawki przyjazne samym psom i ich właścicielom, tutaj nie trzeba się martwić o to, czy pies nie zatnie się, nie połknie nie potrzebnie czegoś, lub co innego jeszcze. Zabawki Premier, dlatego właśnie cenią i polecają weterynarze, szkoły treserów, a nawet psi psycholodzy – tak zwani – Behawioryści. Zabawki Premier mają kilka istotnych cech – są wykonane z atestowanych i przyjaznych materiałów. Uczą psy i rozwijają poprzez dążenie do perfekcji w rozwijaniu cierpliwości, wytrwałości i pomysłowości. Do tego, zabawki Premier są bardzo kolorowe, dzięki czemu zwracają na siebie uwagę, – czym łatwiej również wywołują ciekawość i zainteresowanie pupila. Smutny pies, rzadko ma ochotę się bawić – pytanie więc czemu pies jest smutny. Zachmurzony, bo nie ma zabawki, zasępiony, bo jest chory, czy jest smutny może zupełnie z innego powodu? Bez względu na powód zabawki premier rozweselają zwykle każdego psa, za sprawą dość prostej, a zdać by się mogło magicznej sztuczki – nagradzają psa.

Pies jest, bowiem szczęśliwy, gdy za swój wysiłek włożony w robienie czegokolwiek dostaje nagrodę. Najczęściej w postaci psiego smakołyku. Czworonóg bawiąc się jedną z ulubionych zabawek, z szerokiej gamy zabawek Premier po prostu musi być zadowolony, tego dowiedziono już nie jeden raz w drodze realnych zastosowań i obserwacji. Warto samemu się temu przyjrzeć, aby upewnić się, że tak w istocie jest. Zabawki Premier projektują i tworzą sami właściciele psów, na podstawie obserwacji życiowych – a nikt nie chce mieć smutnego psa. To właśnie oznacza szczęśliwego psa – należyte nagradzanie psa za jego wysiłek. Aczkolwiek za miłość już, to absolutnie żaden pies nie oczekuje nagrody żadnej – ot, po prostu merda w te i we w te swoim ogonem w nadziei, że pan, choć poklepie po grzebiecie, mimochodem.Zostaw komentarz

WordPress - Hosting: Twój hosting - Skórka: N.Design Studio - Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się