Zestaw do tresury Canicom 200

Obroże do tresury, Psy Zostaw komentarz

elektryczna obroża, tresura psaRenomowana na rynku elektroniki dla zwierząt – a w szczególności dla psów – posiada w swojej bogatej ofercie bardzo wiele modeli treningowych obroży elektrycznych. Jednym z najprostszych modeli tego rodzaju jest model o nazwie Canicom 200.

Zarówno pilot, jak i obroża są wodoodporne, nie mniej jednak niewielki zasięg tego zestawu – a mianowicie maksymalnie dwieście metrów – sprawia, że najlepiej nadaje się on do pomieszczeń zamkniętych i do niezbyt dużych ogrodów. Odbiornik zainstalowany w obroży waży siedemdziesiąt pięć gramów – czyli jak na urządzenie tego typu nie jest najlżejszy. W związku z tym najlepiej sprawdzi się w przypadku psów średniej oraz większej wielkości, dla małych czworonogów taka obroża może być zbyt dużym obciążeniem.

Pilot jest lżejszy od nadajnika o dwadzieścia pięć gramów. W zależności od potrzeb, impulsom nadać można charakter zarówno ciągły, jak i przerywany. Sygnał regulować można na dziewięciu łącznie poziomach. Zestaw kosztuje około ośmiuset pięćdziesięciu złotych.Zostaw komentarz

WordPress - Hosting: Twój hosting - Skórka: N.Design Studio - Spolszczenie: Adam Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się